HOTEL A PENZION

Poloha:

Nový hotel se nachází v klidném prostředí vilové čtvrti a parku, bez dopravního ruchu a přesto ve městě.
Snadná dostupnost autem (dálnice D5, exit 34 – sjezd Žebrák, cca 4 km), doba jízdy na okraj Prahy nebo Plzně je zhruba 30 minut. Doba jízdy autem z pražského letiště je cca 45 min.


Vlaková stanice na hlavní trati Praha – Plzeň je vzdálena 200m, doba jízdy rychlíkem do centra Prahy – 55 minut, do Plzně 40 minut, spojení každou hodinu.


Hotel je současně položen v blízkosti mezinárodní cyklotrasy „Bavorská“, č. 3, která spojuje Regensburg a Prahu. Přímo kolem hotelu vede trasa číslo 303 „ Po stopách českých králů“ po které se dostanete k hradům Žebrák, Točník a Křivoklát. Kola lze uložit do uzamykatelného prostoru.


Hotel je svoji polohou vhodný pro cyklistické výlety do CHKO Brdy, CHKO Křivoklátsko, k řece Berounce, do CHKO Český kras, Koněpruské jeskyně, nebo jako ideální východiště k návštěvě Prahy, Plzně, Berouna. V blízkém okolí naleznete hrady a zámky Karlštejn, Točník a Žebrák, Zbiroh, Valdek, Křivoklát… Skvělé koupání nabízí vodní nádrž Záskalská, okolní lesy jsou plné hub a lesních plodů. V zimě je možné vyrazit do Brd na běžky.

Proč se u nás ubytovat:

Hotel nabízí kvalitní zázemí pro pracovní i soukromé cesty i rekreační aktivity.


Hotel disponuje celkově jedenácti pokoji a maximální kapacitou 25 osob, které se nachází přímo s hotelu anebo v přilehlém Penzionu Villa, který je součástí hotelu.


Všechny pokoje jsou vybaveny koberci, krásným dřevěným nábytkem, mají vlastní koupelnu a wc, satelitní TV, ve všech pokojích je bezplatné silné WIFI připojení, součástí koupelny je fén. Každý pokoj má klimatizaci a topení. Všechny pokoje jsou umístěny v patře hotelu nebo penzionu, přístup je po schodech.


Ubytovaní v Penzionu Villa mají k dispozici i plně vybavenou kuchyňku s ledničkou, mw troubou, sporákem a společnou jídelnu. Snídaně a veškeré další stravování zajišťuje sousední hotelová restaurace.


Soukromé parkoviště je snadno přístupné, má dostatečnou kapacitu a je hlídané kamerami.


K zázemí hotelu patří restaurace, společenský klub-bar s velkoplošnou TV a reprezentativní plně vybavená jednací místnost.


V letním období je možné využívat park se zahrádkou a altánkem a venkovní posezení před restaurací. Na požádání Vám zapůjčíme gril, můžete též využít ohniště v parku vedle altánku.


K dispozici jsou turistické i cyklistické mapy okolí, společenské hry, nabízíme uzamykatelný prostor pro úschovu kol nebo jiných sportovních náčiní, na požádání vám rádi poradíme s cílem vašich výletů a vyhledáme vhodné dopravní spojení. K zapůjčení jsou též treková kola pro 3 osoby

VŠECHNY PROSTOTY HOTELU, VILLY A RESTAURACE JSOU NEKUŘÁCKÉ.

Kouření je povoleno ve venkovních prostorách vybavených popelníky.


Děti jsou u nás vítány. Nabízíme výhodné rodinné slevy, dětská menu v restauraci a přátelský přístup.


Domácí zvířata máme rádi. Jejich pobyt je možný po předchozí domluvě.


Zvířata máme opravdu rádi, sami je chováme a protože máme vlastní zkušenosti s pobytem v mnoha hotelích a penzionech a víme, co takové zvířátko dokáže, ať už naše, nebo jiných hostů a také jsme osobně poznali reakce ostatních hostů, kterým nemusí být zvíře příjemné, nebo mají alergii, leckdy se i bojí, prosíme vás, aby jste respektovali jak zařízení a vybavení hotelu, tak soukromí ostatních hostů a zvážili předem, zda bude pobyt vašeho zvířete u nás klidný a pohodový. Předpokladem pobytu u nás je, že jste vybaveni vlastním pelíškem, kukaní, klecí…apod. Rádi vám uschováme a případně i ohřejeme stravu pro vaše zvíře, mistička je k dispozici na požádání. Upozorňujeme, že majitel zvířete nese plnou odpovědnost za případné škody. Zvíře pouštějte do prostor hotelu a restaurace vždy jen přiměřeně suché a čisté s ohledem na fakt, že ubytovací část je všude pokryta koberci. Zvířata nesmí do postelí a nesmí obtěžovat nebo omezovat ostatní hosty. Majitele prosíme, aby sbírali exkrementy a své zvíře nenechávali volně pobíhat po prostorách hotelu a restaurace.
.

DSC02773 DSC02802 SONY DSC DSC03926 SONY DSC DSC03919_1