VÍTEJTE

Vítáme Vás na stránkách Hotelu U Parku.

Náš hotel je otevřen celoročně. Nově otevřený hotel se nachází v Hořovicích uprostřed krásné přírody Brdských lesů. Poloha Hořovic, které leží na hlavní vlakové trati Praha Plzeň a pouhé 4km od dálnice D5 je ideální pro ubytování při služebních i soukromých cestách a především jako východisko pro cykloturistiku. Přímo kolem hotelu prochází cyklotrasa číslo 303, která 2 km od hotelu navazuje na dálkovou cyklotrasu číslo 3.

Hotel leží v klidné lokalitě vilové čtvrti, v prostředí parku bez ruchu dopravy. Ubytování je možné v 1 nebo 2 lůžkových pokojích, které jsou vybavené vlastní koupelnou se sprchou a WC, Každý pokoj má TV, fén, klimatizaci a Wifi připojení, které je ve všech prostorách hotelu i restaurace zdarma.

 

 

Součástí hotelu je i přilehlý penzion Villa, který nabízí i čtyřlůžkový pokoj, apartmá a pokoje s možností přistýlek. Hotelová restaurace nabízí hostům bohaté snídaně a večeře formou švédských stolů v ceně ubytování.

Zajistit si u nás můžete rezervace pro nejrůznější soukromé i firemní akce. Parkování je bezplatné na soukromém parkovišti střeženém kamerami. Okolí hotelu je stvořené pro výlety a cyklistiku. Hotel disponuje uzamykatelným prostorem pro kola.