Hotel se nachází na kraji malého parku.  Nabízíme ubytování  v 1 – 2 lůžkových pokojích s možností přistýlky. Kapacita ubytovaných je max 25 osob v 11-ti pokojích.  V hlavní budově s recepcí se nachází 6 pokojů, zbylých 5 podkrovních pokojů je v nedalekých dependancích  Pension Villa  z 30. let minulého století.   Ve vnitřních prostorách hotelu se nekouří.  Kuřákům je vyhrazena terasa před hotelem.

Poloha

Hotel je snadno dostupný  autem (dálnice D5, exit 34 – sjezd Žebrák, cca 4 km), doba jízdy na okraj Prahy nebo Plzně je zhruba 30 minut, 40km oběma směry.

Doba jízdy autem z letiště Václava Havla – Praha  je cca 45 min.

Vlaková stanice na hlavní trati Praha – Plzeň je vzdálena 100m, doba jízdy rychlíkem do centra Prahy – 50 minut, do Plzně 30 minut, spojení každou hodinu.

Dvě parkoviště hotelu mají  dostatečnou kapacitou, jsou za plotem  a  pod dohledem  kamerového systému.

Přímo kolem Hotelu vede cyklotrasa číslo 303

Stravování

Polopenze je zahrnuta v ceně ubytování.   Součástí hotelu je restaurace vyhrazená pouze  pro hotelové hosty. Ve vedlejší budově Pensionu Villa, který se stal součástí našeho hotelu je k dispozici plně vybavená společná kuchyně s jídelnou pro 6-8 osob

Vybavenost

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC, klimatizací, TV s plochou obrazovkou a fénem. Parkování je zajištěno v oploceném kamerami hlídaném areálu hotelu. Pro neregistrované hosty je check-in možný pouze v pracovní době recepce. Můžete nás navštívit i se svým psem, po předchozí domluvě.

Školení, meetingy, oslavy, volnočasové aktivity.

Nabízíme možnost pronájmu jednací místnosti, klubu-baru. Prostory určené pro školení nebo setkání jsou oddělěny od zbytku budovy, vybaveny WIFI připojením, dataprojektorem, plátnem, klimatizací…atd.  Občerstvení zajistíme na základě individuální dohody. V hotelu si můžete za poplatek vypůjčit jízdní kola. Vlastní kola je možno bezplatně uložit v uzamykatelné  kolárně.